«

»

Srp 29

Brněnské dny pro seniory 2018

Sportovní aktivity různé obtížnosti, poučné přednášky zaměřené na zahradničení, občansko právní témata i praktické ukázky nejrůznějších činností si mohou lidé vyzkoušet při Dnech pro seniory. Několik desítek oblíbených a už tradičních i zcela nových akcí pro seniory se letos koná v září a říjnu. Řada organizací si připravila akce, díky kterým mohou najít nové způsoby jak si udržet kondici, rozšířit si znalosti a dovednosti, nebo zjistit, jak je na tom jejich zdraví a jak si ho mohou udržet co nejdéle.

Většina akcí u příležitosti Dnů pro seniory je zdarma, některé jsou zpoplatněné a v některých případech je rovněž nutné rezervovat si místo na aktivitě předem. Podrobný seznam všech akcí i s jejich bližším popisem a základními informacemi lze najít v informačním letáčku, který je k dispozici zde.

O autorovi

Simona Magdová

Simona Magdová

Úsek samosprávných činností a agendy účetnictví
Statutární město Brno
Městská část Brno-Medlánky
Email: magdova@medlanky.brno.cz

2 komentáře

 1. Milan

  Dny pro seniory jsou jistě přínosné.
  ALE uvažuje radnice v Medlankách s výstavbou / úpravou domu pro seniory z Medlánek s pečovatelskou službou. Jak to dopadlo s Penzionem pro seniory, před časem postaveným lidi, co se tam snažili dostat už víme. Slouží městu pro lidi s postižením. Je to sice záslužné, ale vo podle mne v Medlankách v současné době chybí je bydlení pro starší /singl/ spoluobčany, kteří v Medlankách zestárli a už nejsou sami se o sebe postarat, nechtějí měnit bydlení jinam.
  Myslím si, že ba se pro nás starší mohlo něco vymyslet. Nejen aktivity,byť jsou přínosné.
  Doufám , že některé uskopemi to má ve svém volebním programu.
  Děkuji
  Milan Sláma

  1. Kateřina Žůrková
   Kateřina Žůrková

   Dobrý den, ano, o této záležitosti jednáme intenzivně s městem a nějaké možnosti se rýsují. Budeme Vás informovat, jakmile budou mít konkrétnější obrysy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *