«

»

Úno 16

Informace po pacienty MUDr. Františka Jedličky

Informace po pacienty MUDr. Františka Jedličky

Jak již mnozí víte, nečekaně zemřel náš místní oblíbený obvodní lékař, MUDr. František Jedlička. Rád bych vyjádřil srdečné poděkování panu doktorovi za péči, kterou svým pacientům vždy ochotně věnoval. Bohužel tak mnoho z nás přišlo ze dne na den o svého obvodního lékaře, a tak se hojně obracíte na radnici ohledně informací o dalším postupu.

Podstatné je, že pan doktor nemá žádného nástupce a že jej oficiálně ani nikdo dlouhodobě nezastupuje. Je tedy třeba zvolit lékaře nového. Máme k dispozici kontakty na několik ordinací v okolí, které jsou ochotny nové pacienty přijímat. Nemáme však souhlas k jejich zveřejnění. Neváhejte se proto obrátit na radnici, kde Vám kontakt rádi předáme na čísle 538 706 250 nebo 538 706 255. Vaše zdravotní karty by už snad měly být v tomto okamžiku uloženy na krajském Odboru zdravotnictví, kde si o ně Váš nově zvolený lékař požádá.

Budeme vyvíjet aktivitu o nalezení nového lékaře do ordinace po panu doktoru Jedličkovi, bohužel prvotní průzkum ukazuje, že o ordinace praktiků mezi lékaři obecně velký zájem není.

JUDr. Michal Marek, starosta

O autorovi

JUDr. Michal Marek

JUDr. Michal Marek

Starosta MČ Brno-Medlánky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *