«

»

Lis 21

Kaple věčného pramene vysazena

V těchto dnech se zhmotnil náš vysněný projekt stromová Kaple věčného pramene. Teď bude tiše růst a v následujícím období se nám snad podaří sehnat peníze na vybavení, abyste v ní mohli tiše posedět nebo třeba mít svatbu pod širým nebem… Děkujeme tímto MMB Odboru životního prostředí za vysazení a celkové nadšení pro medlánecký projekt, který jak doufáme, bude inspirací nejen pro další městské části. A děkujeme skupině naOKRAJI za krásný návrh a asistenci při realizaci. A samozřejmě děkujeme i dárcům, kteří tento záměr podpořili.

 

 

O autorovi

Kateřina Žůrková

Kateřina Žůrková

Místostarostka MČ Brno-Medlánky

Email: zurkova@medlanky.brno.cz

4 komentáře

Skip to comment form

 1. Katka Janouchová

  Moc pěkný nápad! Ať roste a zelená se!

 2. lili

  Moc špatný nápad! Jako místní chatař, chci mít na svém pozemku klid.

  1. Kateřina Žůrková
   Kateřina Žůrková

   Dovolíme si nesouhlasit. Nikdo Vaše práva nenarušuje a do budoucna jistě ani nebude. Jistě přejete všem medláneckým možnost rekreace a rozjímání v krásném okolí Medlánek, kterou sám využíváte.

 3. Evasa

  Krásná myšlenka, krásný projekt. V České republice je vysázeno již 6 stromových kaplí, z toho 5 je na Jižní Moravě! Přeji naší krajině, ať ožívá takovými místy zastavení. A té naší medlánecké kapli, ať se její klenba zelená a voda v nedaleké studánce se opět probudí k životu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *