«

»

Lis 28

Krabice od Bot 2020 v Medlánkách

Předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin v České republice proběhne v roce 2020 již po desáté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům a odnesou na některé ze sběrných míst, které ho předá potřebným. Vloni tak mělo hezčí Vánoce více než 35 000 dětí z chudých rodin, nízkoprahových zařízení a azylových domů. Sbírku pořádá Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR.

I my v Medlánkách se jako každý rok zapojíme a budeme krabice sbírat, i když letos v jiném režimu.

Krabice můžete donést výlučně na Úřad městské části Brno-Medlánky, Hudcova 7 a to od 23.11. do 11.12.2020 a to v čase podatelny (PO 8-17, ÚT 8- 14, ST 8-18, ČT 8-14, PÁ 8-14).

Krabice zanecháte ve foyer, odkud je budeme postupně odvážet. Nemusíte je nikomu předávat, jen je tam odložíte. Při vstupu mějte nasazenou roušku. V případě potřeby je k dispozici dezinfekce.

Pokud byste měli krabic více, tedy nad 5 kusů, volejte na 602 936 292 pro koordinaci vykládky, budete mnou nasměrováni na centrální uložiště.

Jaké dárky zabalit, kolik jakých dárků potřebujeme a veškeré další informace o projektu se dozvíte na stránkách www.krabiceodbot.cz.

Těším se, že i letos přes ztíženou situaci se sejde velká hromada, která potěší nejedno dítko.

O autorovi

Kateřina Žůrková

Kateřina Žůrková

Místostarostka MČ Brno-Medlánky

Email: zurkova@medlanky.brno.cz

2 komentáře

 1. KM

  Dobry den,
  Je uvedeno datum pro sber do 11.12., na letacku je vsak 6.12. Ktere datum tedy plati?
  Dekuji!

  1. Kateřina Žůrková
   Kateřina Žůrková

   Dobrý den, sbíráme do 11.12, respektive 11. odvážíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *