«

»

Zář 18

Nominujte dobrovolníky na cenu Křesadlo

Běží čas nominací na dobrovolnickou cenu Křesadlo a rádi bychom vyzvali vás k zapojení formou nominování aktivních dobrovolníků a dobrovolnic. Čas na nominace končí 30. září.

 

Cílem ceny Křesadlo je ocenit práci dobrovolníků, zviditelnit příběhy nezištné pomoci a podpořit další lidi k zapojení se do dobrovolnických aktivit. Určitě ve vaší organizaci nebo vašem okolí najdete někoho, kdo by si zasloužil být oceněn. Nominujte proto své kandidáty/ky pomocí tohoto formuláře.

 

Nominována může být osoba, která vykonává dobrovolnou činnost v Jihomoravském kraji (nebo v zahraničí, ale pochází z Jihomoravského kraje) pomáhající neziskové organizaci, neformální skupině, nebo nezávisle na organizaci pomáhá komunitě, obci, příspěvkové či neziskové organizaci, spolkům či jednotlivcům. Podmínkou je, aby nominovaná osoba byla starší 15 let a byla aktivní min. 6 měsíců. Nominace probíhají v osmi kategoriích. V nominačním formuláři je třeba uvést stručný příběh dobrovolníka a přiložit jeho podepsaný souhlas s nominací (ke stažení na níže zmíněných stránkách).

 

Spoluorganizátory ceny v JM kraji jsou Maltézská pomoc, o.p.s. – Jihomoravský kraj – Statutární město Brno – Jihomoravské dobrovolnické centrum z.s.

 

Podrobnější  informace naleznete na webových stránkách cena Křesadlo nebo stručný výpis všech důležitých informací je dostupný na stránkách Jihomoravského dobrovolnického centra.

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte se na nás obrátit.

Jihomoravské dobrovolnické centrum

 

 

O autorovi

Kateřina Žůrková

Kateřina Žůrková

Místostarostka MČ Brno-Medlánky

Email: zurkova@medlanky.brno.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *