«

»

Lis 01

Oznámení o přerušení dodávky el. energie

Oznamujeme občanům, že společnost EG.D, a.s., z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy přeruší dne 15. 11. 2022 v době od 8.00 do 15.00 hodin dodávku el. energie v několika oblastech městské části Brno-Medlánky. Specifikace vypnutých oblastí viz níže.

Oznámení o přerušení dodávky el. energie

 

O autorovi

Gita Hübschová

Gita Hübschová

2 komentáře

 1. Jana Leichmannová

  Dobrý den,
  bylo by možné příště informovat ty domácnosti kterých se to týká v předstihu a i jinou formou něž informací na městské vývěsce.
  Opravdu každý den nechodím kolem vývěsky.

  Děkuji

  1. Gita Hübschová
   Gita Hübschová

   Vypnutí el. energie jde zcela mimo fungování i kompetence úřadu městské části. Oznámení dostáváme od společnosti EG.D s jejich žádostí, abychom toto zveřejnili způsobem v místě obvyklým. Což činíme.
   Povinnost informovat má tedy EG.D, my jen vycházíme vstříc v rámci našich možností. Mezi naše možnosti ani nepatří sledovat, kde bude elektrický proud vypnut a kterých domácností či objektů se to dotkne. Pokud chcete podrobnější a včasné info zaměřené na konkrétní majitele objektů, pak se musíte obrátit na EG.D.
   Pro dokreslení: ani úřad městské části není zvlášť informován o tom, že se bude vypínat el. proud v městských objektech nebo na radnici. Musíme to vypozorovat z hlášení, která chodí takto souhrnně a dávat si na to sami pozor.
   Občané si proto musí tato sdělení sami sledovat, věnovat pozornost webovým stránkám nebo úřední desce.
   Lituji, že pro Vás nemám příjemnější sdělení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *