«

»

Kvě 22

Upozornění na dopravní omezení na Hudcové od 15. 4. 2019

Dopravní omezení na ul. Hudcova

V pondělí 15. 4. 2019 začíná plánovaná rekonstrukce povrchu ulice Hudcova, což je  spojeno s dopravním omezením a to takto:

Uzavírka bude probíhat od PONDĚLÍ 15. dubna od 9:00 do 30. září 2019 (skutečná doba realizace by měla být o něco kratší). Umožněn bude vjezd jen pro autobusy a místní dopravní obsluhu.

Současně bude omezen vjezd do ulice Suchého a do ulice Hujíčkova (nad parkem). 

Dbejte, prosím, nového dopravní značení, děkujeme.

 

 

O autorovi

Kateřina Žůrková

Kateřina Žůrková

Místostarostka MČ Brno-Medlánky

Email: zurkova@medlanky.brno.cz

4 komentáře

Skip to comment form

 1. Marcela Říhová

  Dobry den. Z oficialniho vyjadreni na strankach mestske casti Brno Medlanky … cituji “V pondělí 15. 4. 2019 začíná plánovaná rekonstrukce povrchu ulice Hudcova” mi neni jasne co vsechno obnasi pulrocni “rekonstrukce povrchu silnice”. Chapu, ze je to potreba opravit, ale doba o ktere pisete, se mi nezda byt adekvatni. Budu rada, kdyz moji rozladenost trochu zmirnite blizsim vysvetlenim. Diky
  Marcela Říhová, obyvatelka Medlánek

  1. Kateřina Žůrková
   Kateřina Žůrková

   Dobrý den, doba plně respektuje požadované zachování průjezdu MHD, protože vozovku nelze v plné šíři uzavřít a kromě výměny povrchu dochází i k přeložkám sítí a přípojek, pokládání nové kabeláže, úpravě chodníků apod., zároveň je třeba respektovat technologické lhůty. Děkujeme za pochopení.

 2. Klára

  Dobrý den, chci se zeptat zda ulici Hudcovu po 30.9. necháte opět rozkopat a na Renčové budeme mít pořád dálnici a nebo už bude konečně opět průjezdná? Děkuji.

  1. Kateřina Žůrková
   Kateřina Žůrková

   Dobrý den, po 30.9.2019 by měla být vozovka plně funkční a průjezdná bez omezení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *